Meble ogrodowe technorattan

Meble ogrodowe technorattan

CosyLifeStyle® - ekskluzywne meble ogrodowe uczynią życie na zewnątrz przyjemnym i prostym

Oferująca wysoką jakość marka CosyLifeStyle® umożliwia umeblowanie tarasu, podwórka, ogrodu lub oranżerii eleganckimi i wygodnymi meblami zewnętrznymi w bardzo konkurencyjnych cenach. Design mebli wywodzi się z długiej tradycji łączącej elegancję, funkcjonalność i komfort. Szeroki wybór mebli zewnętrznych oraz akcesoriów, takich jak grzejniki tarasowe, parasole i ciepłe koce stworzy scenerię do długich, przytulnych wieczorów na zewnątrz.

KUP TERAZ

Meble ogrodowe CosyLifeStyle® zaprojektowane są do użytkowania na zewnątrz, więc nie musisz martwić się słońcem ani deszczem – meble będą Ci służyć przez wiele lat przy każdej pogodzie. Z eleganckimi meblami ogrodowymi CosyLifeStyle®, takimi jak seria modułowa Modularo, możesz latami cieszyć się swoim ogrodem i tarasem w wielkim stylu i komforcie.

Modularo - piękne i ekskluzywne meble wypoczynkowe

CosyLifeStyle® by Dancover oferuje kolekcję ekskluzywnych mebli wypoczynkowych z technorattanu, która umożliwi Ci stworzenie sofy Twoich marzeń.

KUP TERAZ
Kanapa technorattan
Kanapa technorattan

Koncepcja modułowa Modularo pozwala na samodzielne skomponowanie unikalnej sofy wypoczynkowej na taras łącząc ze sobą kolejne moduły, która może być przeznaczona tylko dla kilku osób lub dla większej liczby gości. Seria zawiera wygodne poduszki, podnóżki oraz różne stoliki boczne i kawowe z szerokiego technorattanu ze szklanym blatem. Seria Modularo wykonana jest z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, dzięki którym meble nie wymagają konserwacji. Piękna, szeroka wiklina syntetyczna PE jest szczotkowana, co daje bardziej naturalny wygląd. Płaski technorattan został opracowany i wyprodukowany specjalnie dla CosyLifeStyle® by Dancover.

KUP TERAZ

Modularo - wolność wyboru

Koncepcja modułowa pozwala na swobodne wybranie modułów i skomponowanie własnej sofy, ale mamy również gotowe serie zestawów wypoczynkowych z technorattanu złożone z modułów Modularo. Tutaj możesz wybrać dokładnie taki zestaw, jaki Ci się podoba bez konieczności wybierania poszczególnych części, a my dostarczymy go pod Twój adres. Niezależnie od tego, czy sam skomponujesz swoją sofę Modularo czy wybierzesz jeden z wielu pięknych zestawów, przez wiele lat będziesz cieszył się elegancką, wytrzymałą i ekskluzywną sofą wypoczynkową.

KUP TERAZ
Stoły i krzesła technorattan
Zestaw mebli ogrodowych technorattan

Seria jest łatwa do złożenia, zapewnia styl i komfort oraz nie wymaga konserwacji.

Modularo oraz wszystkie przyjemne akcesoria

Na naszej stronie dancovershop.com znajdziesz szeroki wybór parasoli i innych akcesoriów CosyLifeStyle® by Dancover, które uzupełnią Twoją strefę wypoczynku.

KUP TERAZ

Nadmuchiwana zabawa i wygoda

Stylowa marka CosyLifeStyle® to również seria nadmuchiwanych foteli i sof na imprezy na wolnym powietrzu. Nasze wielkie, eleganckie, nadmuchiwane meble są stylizowane na tradycyjne meble Chesterfield i będą wyglądały doskonale w Twoim ogrodzie, przy basenie, w klubie lub na plaży. Dla łatwego nadmuchiwania do wielkich foteli i sof dołączana jest pompka. Nasze meble w klasycznym stylu wykonane są z ekstremalnie wytrzymałego PVC 800 g/m2, które jest zarówno wodoszczelne, jak i odporne na promienie UV.

KUP TERAZ
Dmuchane kanapy - dmuchane sofy